• Kahramanmaraş'ta

    araç kiralamak çok kolay!

Kahramanmaraşı, şimdi keşfedin.

Dondurmasıyla meşhur olan Kahramanmaraş yıl içerisinde yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Çoğu kişi tarafından bilinmese de Kahramanmaraş’ta gezilecek birçok tarihi ve doğal güzellikler vardır. Ayrıca mutfak kültürü alanında oldukça gelişmiş olan bu şehirde her ilçede farklı lezzetleri tadabilirsiniz. Kahramanmaraş’ı gezerken araca ihtiyacınız olduğunda Ege Filo Car Rental Kahramanmaraş araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece hem Kahramanmaraş’ı hem de çevre illeri serin ve konforlu bir şekilde gezebilirsiniz. Dinlenmek istediğiniz zamanlarda da dondurmacıları ziyaret ederek başka yerlerde bulamayacağınız bu lezzeti deneyimleme şansına sahip olursunuz.

Kahramanmaraş Resimleri
Kahramanmaraş Resimleri

Kahramanmaraş’ta gezilecek yerler

Elbistan Ulu Cami, Hatuniye Camii, Kahramanmaraş Taş Medrese, Hurman Kalesi ve Ceyhan Köprüsü gibi tarihi yapıları; Kapıçam Tabiat Parkı, Yavşan Yaylası Tabiat Parkı, Kumaşır Gölü, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Fırnız Mesire Yeri, Başkonuş Yaylası, Kazma Bağları ve Çokran Şelalesi gibi yemyeşil doğal güzellikleri ile mutlaka ziyaret edilmesi gereken şehirler listesinde. Kahramanmaraş şanlı tarihi ve zengin kültürü ile en önemli illerimizden biri. Kahramanmaraş merkezindeki tarihi yapılar ve ilçelerindeki doğal güzelliklerede gidecekseniz Ege Filo kahramanmaraş araç kiralama seçeneklerini kullanarak da ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş trafik açısından oldukça rahat bir kent olduğundan Kahramanmaraş oto kiralama seçenekleri tam size göre.

Kahramanmaraş yemekleri nerede ne yenir?

Kekik ile beslenen keçi sütü ile yapılan Maraş dondurması yabancı turistlerin de yıllardır ilgisini çekmeye devam ediyor. Sadece dondurma değil Kahramanmaraş’ın tarhanası da oldukça meşhur. Kahramanmaraş Kapalıçarşı’da bulabileceğiniz tarhanayı almadan bu şehirden dönmeyin. Kahramanmaraş mutfağında; Ekşili çorba, Mumbar dolması, Eli böğründe kebabı gibi lezzetli yöresel yemekler bulunuyor. Gerek Kahramanmaraş şehir merkezi gerek ise ilçelerindeki yöresel restoranlarında bu enfes tatları deneyebilir, Ege Filo Car Rental online kiralama hizmeti Kahramanmaraş araç kiralama seçeneklerinden uygun fiyatlı oto kiralama yaparak saklı kalan restoranlarını keşfedebilirsiniz. Birbirinden farklı oto kiralama kahramanmaraş seçeneği için sitemizi kullanabilirsiniz.

Kahramanmaraş Resimleri
Kahramanmaraş Resimleri

Kahramanmaraş çevresinede gözatın.

Kahramanmaraş Yedi Kuyular Kayak Merkezi 2000 metre rakımda inşa edilmiş, Türkiye’de şehir merkezine en yakın kayak tesisidir. Kahramanmaraş Şehir Merkezine uzaklığı yalnızca 13 km dir. Kış ve doğa turizmini sevenler için dört mevsim uğrak yeri olan Yedi Kuyular Kayak Merkezi, çevre illerden gelen ziyaretçilerin en fazla ilgi gösterdiği alanlardan biridir. Eşsiz doğa manzarasına sahip pistleri ve sosyal faaliyet alanlarıyla kayak severlere benzersiz keyifler sunuyor. Kayak tutkunlarının, kar motoru severlerin, doğada yürüyüş yapmak isteyenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yerdir. Kahramanmaraş çevresini keşfetmek için kahramanmaraş rent a car hizmetlerini kullanmanızı öneririz.

Kahramanmaraş araç kiralama ofisimize nasıl ulaşırsınız?
Kahramanmaraş Piazza Avm P1 Katı, Onikişubat/Kahramanmaraş